Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Vestone Budokrusz Producent Kostki Brukowej Oferta

VESTONE to nowa marka firmy Budokrusz – jednego z czołowych producentów kostki brukowej i betonu w Polsce. Marka premium zapewni wysoką jakość produktu, jego walory estetyczne oraz urozmaiconą ofertę dostosowaną do wymagań i potrzeb naszych Klientów.

Wysoka jakość produktów i ich niezaprzeczalne walory estetyczne to znaki rozpoznawalne firmy BUDOKRUSZ, która jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 roku.
Firma jest czołowym producentem betonu towarowego i kostki brukowej w Polsce. Własne kopalnie kruszyw gwarantują stabilność produkcji i rozwój nowych technologii.

BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu towarowego oraz kostki brukowej w Polsce.  Posiadamy własne kopalnie kruszyw gwarantujące stabilność produkcji i rozwój nowych technologii. Rozwijamy się niezwykle prężnie zapewniając swoim Klientom wysoką jakość produktu, jego walory estetyczne zachowując przy tym relatywnie niską cenę.

Najważniejsze liczby:

8 oddziałów betonu towarowego
2 wytwórnie mobilne betonu towarowego
1 zakład produkcji kostki brukowej
1 zakład produkcji płyt dekoracyjnych
2 kopalnie kruszyw
1 serwis samochodowy
BRUK-BETCT SERVICE Sp. z o.o.Jadar Sp. z o.o.KOST-BETLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUKSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRESVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA