Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Vestone MUSSO TOP ARTE silco elite

Wybierz kolor
wybierz
  • dioryt
  • opal
  • topaz
  • onyx
Wybierz rozmiar
wybierz
  • 40x80
  • 60x60
szt48,0956,58
Ilość na palecie: 36 szt. (12,96 m2) lub 28 szt (8,96 m2)
Waga palety: 1200 kg / 900 kg

Musso - płyty dekoracyjne

Płyty Musso® doskonale sprawdzają się na dużych powierzchniach tarasów, patio czy szerokich alei. Dwa praktyczne nowoczesne formaty 80 x 40 cm i 60 x 60 cm, dostępne w stonowanych, pasujących do siebie barwach pozwalają stworzyć niepowtarzalne aranżacje.

SILCO Elite - Technologia nowej generacji polegająca na lakierowaniu gotowego produktu. Lakier stanowi dodatkową warstwę ochronną, podwyższającą odporność płyt na ścieranie, zabrudzenia oraz sole odladzające. Powierzchnia produktu z SILCO Elite jest bardziej odporna na wchłanianie czynników powodujących zabrudzenie oraz łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.
Uszlachetnienie SILCO Elite  jest kolejną generacją uszlachetnienia SILCO, w którym proces polega na lakierowaniu powierzchni gotowego produktu. W efekcie powstaje powierzchnia o satynowym blasku, wygładzona i dzięki temu mniej pochłaniająca zanieczyszczenia.Dane techniczne:*Możliwość zakupu na sztuki - towar podlega konfekcji.Produkt dystrybuowany w całej Polsce. W sprawie dostępności prosimy o kontakt z biurem.

Kolorystyka:* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.

Powiadomienie o dostępności: Vestone MUSSO TOP ARTE silco elite

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BETCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUKGalabetonJadar Sp. z o.o.KOST-BETLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUKSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRESTUBĄDZINVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA