Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski
Kostka brukowa

Kostka brukowa

Kostka brukowa jest materiałem, który doskonale sprawdzi się nie tylko na Twoim podjeździe ale również chodniku lub tarasie. Poniżej kilka podstawowych kryteriów jakimi powinieneś się kierować przy wyborze kostki brukowej:
  1. Grubość kostki. Na posesjach prywatnych, przy ruchu samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych doskonale sprawdzi się kostka o grubości 6 cm. Pod ruch ciężki powinna być układana kostka o grubości 8 - 10 cm. Jednak nie każdy produkt o grubości 8 cm może być zastosowany na podjazdach ponieważ ważny też jest...
  2. Rozmiar kostki. Duże formaty nadają się idealnie na tarasy ale również na podjazdy. Im większy format kostki/płyty tym również większa jej grubość. W przypadku płyt wielkofortmatowych większość płyt o grubości 8 cm nie nadaje się na podjazdy.
  3. Kolor kostki. Tutaj oczywiście liczy się gust inwestora. Dobrze by było aby kolor(y) kostki nawiązywał do istniejącej już palety kolorów na terenie inwestycji. Ważnym czynnikiem jest też teren z jakiego będzie się wjeżdżało na nawierzchnię. Jeżeli teren jest nieutwardzony lepiej sprawdzą się kolory cieniowane na których brud będzie mniej widoczny.

Galeria Kostki: Kostka brukowa sprzedaż - najniższe ceny kostki brukowej - Warszawa i sprzedaż online

BRUK-BET ceny oraz pełna oferta produktówCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUK ceny oraz pełna oferta produktówGalabeton ceny oraz pełna oferta produktówJadar Sp. z o.o. ceny oraz pełna oferta produktówKOST-BET ceny oraz pełna oferta produktówLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUK ceny oraz pełna oferta produktówSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRES ceny oraz pełna oferta produktówSTYROBUD B.T.K RADOMSCYTUBĄDZIN ceny oraz pełna oferta produktówVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA ceny oraz pełna oferta produktów

Filtry

Cena
oddo
Kolor
Rodzaj elementów
Rozmiar
Producent
zamknij