Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Semmelrock LUNDO 6 cm mikrofaza

Wybierz kolor
wybierz
  • silva
  • sombra
  • platino
  • marrone
  • milo
  • bello
m256,5979,70
Ilość na palecie: 11,50 m2
Waga palety: 1520 kg

Kostki brukowe średniego formatu o gładkiej powierzchni, z mikrofazą, przeznaczone na podjazdy i ścieżki. Proces hydrofobizacji, któremu poddane sa kostki podczas produkcji ogranicza wchłanianie wilgoci z opadów deszczu lub gruntu co wyraźnie redukuje naturalne wykwity wapienne oraz zwiększa odporność na zabrudzenia powierzchniowe, mróz i sole odladzające. Technologia barwienia colorstripe (kolory marrone i silva) o różnym natężeniu koloru decyduje o oryginalnym, nierównomiernym zabarwieniu powierzchni.

Grubość kostek: 6 cm

 Kostka brukowa przeznaczona do zabudowy nawierzchni z przeznaczeniem pod ruch pieszy i kołowy lekki do 3,5t.


Kostki brukowe Lundo  występują w kombiformie. Jest to zestaw produktów o różnych wymiarach dostępnych na jednej palecie.
Produkt sprzedawany wyłącznie w zestawie.Dane techniczne:Produkt dystrybuowany w całej Polsce. W sprawie dostępności prosimy o kontakt z biurem.

Kolorystyka:* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.

Powiadomienie o dostępności: Semmelrock LUNDO 6 cm mikrofaza

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BET ceny oraz pełna oferta produktówCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUK ceny oraz pełna oferta produktówGalabeton ceny oraz pełna oferta produktówJadar Sp. z o.o. ceny oraz pełna oferta produktówKOST-BET ceny oraz pełna oferta produktówLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUK ceny oraz pełna oferta produktówSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRES ceny oraz pełna oferta produktówTUBĄDZIN ceny oraz pełna oferta produktówVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA ceny oraz pełna oferta produktów