Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

POLBRUK ceny oraz pełna oferta produktów

Od 30 lat nieprzerwanie kreujemy przestrzeń wokół domów tysięcy Polaków. Pomagamy w stworzeniu własnego wymarzonego miejsca na ziemi, które pozwala czerpać radość z przebywania w pełnej dobrej energii przestrzeni.

Jesteśmy największym na polskim rynku producentem materiałów betonowych do aranżacji stylowych nawierzchni i małej architektury. Stanowimy część międzynarodowego koncernu CRH – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie, zatrudniającego łącznie blisko 90 tys. osób w ponad 30 krajach. Nieustannie rozwijamy się i wprowadzamy na rynek designerskie produkty wysokiej jakości, które pozwalają tworzyć bezpieczną, wygodną i komfortową przestrzeń do życia.

Zatrudniamy ponad 700 pracowników w 19 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie ludzie są największą wartością naszej firmy. Wspólne działanie jest niezwykle ważne, ponieważ to ono uczyniło z naszej spółki najbardziej rozpoznawalną markę na rynku. Ponad połowa naszego zespołu pracuje w firmie ponad 10 lat, co jest dla nas największą satysfakcją, a równocześnie rekomendacją.

Nieprzerwanie doskonalimy procesy produkcyjne, nieustannie rozwijamy ofertę i wprowadzamy na rynek nowe produkty o niebanalnym i wyjątkowym designie. Wszystkie te działania prowadzimy z niezwykłą dbałością o bezpieczeństwo pracy.  To zadanie jest traktowane w Polbruk S.A. priorytetowo.

Szeroka sieć dystrybucji oraz najlepsi eksperci czynią z Polbruk S.A. pewnego partnera handlowego. Jesteśmy liderem na rynku, ale nieustannie stawiamy przed sobą nowe cele i wyzwania. Elastycznie dopasowujemy ofertę do wymagań klientów i dynamicznie reagujemy na ich potrzeby. Kreujemy i wyznaczamy  trendy w projektowaniu przyjaznej i komfortowej przestrzeni.

BRUK-BET ceny oraz pełna oferta produktówCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUK ceny oraz pełna oferta produktówGalabeton ceny oraz pełna oferta produktówJadar Sp. z o.o. ceny oraz pełna oferta produktówKOST-BET ceny oraz pełna oferta produktówLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUK ceny oraz pełna oferta produktówSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRES ceny oraz pełna oferta produktówTUBĄDZIN ceny oraz pełna oferta produktówVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA ceny oraz pełna oferta produktów