Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Libet Klej do betonu 2w1

szt32,0338,13
Pojemność (ml): 310 ml

Libet Klej do betonu 2w1 umożliwia każdemu samodzielne stworzenie oryginalnych elementów aranżacji otoczenia posesji bez konieczności rozrabiania klejów cementowych. To jednoskładnikowy, bezbarwny klej-uszczelniacz na bazie polimeru, utwardzający się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu lub klejonych elementach. Wykorzystywany jest głównie do łączenia produktów Libet Completto. Cały proces jest niezwykle łatwy i szybki, nie wymaga specjalnego przygotowania – wystarczy oczyszczenie powierzchni i użycie odpowiedniego aplikatora do kartuszy.

Libet Klej do betonu 2w1 doskonale sprawdza się w przypadku budowania i uszczelniania ogrodzeń oraz murów zbrojonych, a także tworzenia niskich murków i kwietników (np. z kamienia ogrodowego, cegły splitowanej, kostki Natulit Massimo, palisady splitowanej układanej w orientacji poziomej, gazonów).

Powiadomienie o dostępności: Libet Klej do betonu 2w1

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BETCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUKGalabetonJadar Sp. z o.o.KOST-BETLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUKSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRESTUBĄDZINVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA