Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Joniec ROMA Classic pustak ogrodzeniowy

Wybierz kolor
wybierz
  • biały
  • onyx
  • gagat
Wybierz rodzaj elementów
wybierz
  • BRSM
  • BRDM
szt29,4831,70
Ilość na palecie: od 36 szt do 60 szt
Waga palety: od 864 kg do 1350 kg
Ogrodzenie modułowe Joniec ROMA Classic


Wprowadź do swojej przestrzeni nowoczesność i elegancję z ROMA Classic - innowacyjnym ogrodzeniem betonowym, idealnie wpisującym się w najnowsze trendy budowlane. Z prostotą i stylową elegancją, ROMA Classic doskonale komponuje się z nowoczesną architekturą domów, dodając im unikalny charakter.

Elementy systemu ROMA Classic oferują nieograniczone możliwości zastosowań, dostosowując się do różnych stylów i potrzeb. Od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami po imponujące konstrukcje z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką. To ogrodzenie może pełnić rolę zarówno subtelnej granicy, jak i imponującego muru, odgradzając posesję od niechcianych wpływów z zewnątrz.
Ogrodzenie występuje w następujących rozmiarach:


Kolorystyka:


onyx


gagat


topaz


biały


*Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.
Powiadomienie o dostępności: Joniec ROMA Classic pustak ogrodzeniowy

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BET ceny oraz pełna oferta produktówCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUK ceny oraz pełna oferta produktówGalabeton ceny oraz pełna oferta produktówJadar Sp. z o.o. ceny oraz pełna oferta produktówKOST-BET ceny oraz pełna oferta produktówLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUK ceny oraz pełna oferta produktówSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRES ceny oraz pełna oferta produktówTUBĄDZIN ceny oraz pełna oferta produktówVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA ceny oraz pełna oferta produktów