Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Libet AKROPOL szary, gr. 6 cm

m247,2382,29
Ilość na palecie: 10,75 m2
Waga palety: 1477 kgPodana cena towaru dotyczy zakupu z zakładów: Warszawa.
Przy zakupie towarów z pozostałych zakładów:  prosimy o kontakt z biurem.

Systemowe rozwiązanie

 

Delikatnie ryflowana powierzchnia i brzegi siedmiu kostek wchodzących w skład systemu Akropol sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla nawierzchni, w których stawia się przede wszystkim na funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Akropol świetnie sprawdzi się zarówno na niewielkich, jak i rozległych powierzchniach. Kostki te zdadzą egzamin na podjazdach, placach, chodnikach czy ogrodowych ścieżkach.
Stylowa i praktyczna kostka brukowa
Prosty kształt i klasyczne kolory to świetny sposób na stworzenie uniwersalnej nawierzchni, która będzie dobrze komponować się z każdym otoczeniem. Jest to doskonały produkt dla osób, które poszukują przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań.
Klasyczna nawierzchnia brukowa
Akropol z linii Classic to klasyczna forma znana także pod postacią propozycji kostek płukanych Libet Elegante oraz szlachetnych kostek z grupy Colormix.

 

Kostka Akropol występuje w następujących kształtach i wymiarach:

 

 


Dane techniczne:
 
Kolorystyka:* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.
Powiadomienie o dostępności: Libet AKROPOL szary, gr. 6 cm

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BET ceny oraz pełna oferta produktówCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUK ceny oraz pełna oferta produktówGalabeton ceny oraz pełna oferta produktówJadar Sp. z o.o. ceny oraz pełna oferta produktówKOST-BET ceny oraz pełna oferta produktówLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUK ceny oraz pełna oferta produktówSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRES ceny oraz pełna oferta produktówTUBĄDZIN ceny oraz pełna oferta produktówVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA ceny oraz pełna oferta produktów