Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Vestone MUSSO Diamenti 3,8 cm

Wybierz kolor
wybierz
  • cristal
Wybierz rozmiar
wybierz
  • 40x80
  • 60x60
szt48,6656,58
Ilość na palecie: 28/36 szt
Waga palety: 840 kg/1140 kg

Musso - płyty dekoracyjne


 

Wiosną i latem, na styku domu i ogrodu toczy się nasza codzienność. Taras staje się naturalnym przedłużeniem salonu i całkiem sporo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Warto tej zewnętrznej przestrzeni, na etapie wyboru produktów poświęcić dłuższą chwilę by w przyszłości, w chwilach wypoczynku i spotkań z bliskimi osobami po prostu czuć się komfortowo. Dekoracyjne płyty MUSSO® doskonale sprawdzają się na dużych powierzchniach tarasów, patio czy szerokich alei. Dwa praktyczne, nowoczesne formaty  dostępne w stonowanych, inspirowanych naturą, pasujących do siebie barwach pozwalają stworzyć niepowtarzalne aranżacje.

Płyty dekoracyjne MUSSO® dostępne są w trzech rodzajach powierzchni; TOP ARTE, ONE COLOR i DIAMENTI

DIAMENTI to NOWOCZESNA TECHNOLOGIA polegająca na specjalnym szlifowaniu powierzchni płyty, w celu odkrycia piękna ukrytych w niej naturalnych kamieni. Dzięki dodatkowemu procesowi kalibrowania uzyskujemy płyty równej wysokości.

Barwy płyt MUSSO® z powierzchnią  DIAMENTI :  cristal w formacie 80 x 40 cmx 3,8 cm i 60 x 60 cm x 3,8 cm 

 
Wszystkie dekoracyjne płyty MUSSO® z powierzchnią TOP ARTE i ONE COLOR  są uszlachetnione SILCO Elite


60x60 cm


Parametry techniczne:
*Możliwość zakupu na sztuki - towar podlega konfekcji.Produkt dystrybuowany w całej Polsce. W sprawie dostępności prosimy o kontakt z biurem.


Rodzaj powierzchni i kolorystyka:


cristal* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.

Powiadomienie o dostępności: Vestone MUSSO Diamenti 3,8 cm

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BET ceny oraz pełna oferta produktówCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUK ceny oraz pełna oferta produktówGalabeton ceny oraz pełna oferta produktówJadar Sp. z o.o. ceny oraz pełna oferta produktówKOST-BET ceny oraz pełna oferta produktówLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUK ceny oraz pełna oferta produktówSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRES ceny oraz pełna oferta produktówTUBĄDZIN ceny oraz pełna oferta produktówVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA ceny oraz pełna oferta produktów