Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Semmelrock Fuga Ekologiczna StonesECO 25kg

Wybierz kolor
wybierz
  • bazaltowy
  • beżowy
  • szary
worek185,27215,43
Ilość w opakowaniu: 25 kg

Testowane i certyfikowane piaski fugowe Stones Eco to produkt bezpieczny dla zdrowia, niezawierający substancji szkodliwych oraz zapewniający bezpieczny poziom emisji składników do środowiska. W porównaniu do tradycyjnych piasków fugowych Stones Eco ma nieustającą zdolność do naprawiania się samoistnie przy każdorazowym kontakcie z wodą. Piasek fugowy Stones ECO to unikalny produkt na polskim rynku. Jego innowacyjne, opatentowane spoiwo Solid Green charakteryzuje się wysoką odpornością na erozje, uniemożliwia wzrost chwastów oraz gwarantuje samonaprawianie się mikropęknięć fugi w kontakcie z wodą. Piasek fugowy Stones ECO składa się z suszonego, naturalnego, wysokiej jakości piasku kruszonego i jest stabilizowany przez innowacyjny, opatentowany środek wiążący powstały na bazie składników mineralno-roślinnych.

Właściwości produktu:

– SAMONAPRAWIALNY
-EKOLOGICZNY
-NIE TWORZY NALOTU
-ŁATWY W APLIKACJI
-WYTRZYMAŁY
-HAMUJE WZROST CHWASTÓW

Piasek fugowy Stones ECO – naturalne spoiwo, bez polimerów i cementu!

Produkt przeznaczony jest na powierzchnie, na których odbywa się ruch o niedużej intensywności i z niewielkimi prędkościami, z maksymalną masą całkowitą pojazdu do 3,5 t. Idealny do stosowania na strefy ruchu pieszego, chodniki, tarasy, podjazdy. Piasek fugowy jest bardzo bezpieczny dla środowiska oraz zdrowia, bo w pełni biodegradowalny i nie zanieczyszcza środowiska.

WARUNKI STOSOWANIA

Sucha powierzchnia brukowana i temperatura zewnętrzna powyżej 2°C. Szerokości fug od 1 mm do 20 mm zapewniają wysoką wydajność i wszechstronne możliwości zastosowania. Ochrona
fugowanych powierzchni przed opadami atmosferycznymi nie jest konieczna. Aplikacja piasku fugowego Stones Eco powinna odbywać się tylko w przestrzeni między płytami/kostkami na podbudowie przepuszczającej wodę. Konieczne jest trwałe obramowanie nawierzchni utwardzonej kostką i płytami, tak aby nie było możliwości przemieszczania się na zewnątrz, gdy fuga ma elastyczną postać. W celu prawidłowego odprowadzania wody należy zadbać o odpowiedni spadek już w warstwie podkładowej (spadek poprzeczny na poziomie 2-3%, względnie w płaszczyźnie wzdłużnej na poziomie ok. 1%).

ZASTOSOWANIE

Piaski fugowe są przeznaczone do wypełniania spoin między kostkami lub płytami tarasowymi o minimalnej wysokości 3 cm., niezależnie od ich rodzajów. Piasek fugowy Stones Eco nie nadaje się do stosowania na powierzchniach w pobliżu basenów.

MOŻLIWOŚĆ UZUPEŁNIANIA FUG

Fugi można w prosty sposób naprawiać i uzupełniać. Uszkodzone strefy wypełnienia należy uzupełnić piaskiem fugowym Stones ECO, postępując zgodnie z instrukcją aplikacji materiału.
Stary i nowy materiał łączą się ze sobą w trwały sposób.

PRZECHOWYWANIE

Brak ograniczeń związanych z przechowywaniem materiału, także w otwartych wcześniej workach, jeśli zostaną zachowane suche warunki składowania. Piasek fugowy zapakowany w worki nie ulega procesowi wiązania, ewentualnie zbrylania pisaku można łatwo usnąć i nadaje się do ponownego użycia. Sprzedawany jest w opakowaniach po 25 kg.

DOSTĘPNE KOLORY

Piasek fugowy oferowany jest w 3 uniwersalnych barwach: jasny szary, ciemny szary, czyi bazaltowy i ciepły, słoneczny beżowy. Te odcienie pozwalają dopasować piasek do kolorystyki kostki lub płyt.

Szary

 

Bazaltowy

 

Beżowy

Ekologiczny, innowacyjny, wysoce praktyczny produkt piasek fugowy Stones Eco stanowi doskonałe uzupełnienie projektów nawierzchni na tarasie poprzez wypełnienie spoin, zapobieganie rozrostowi chwastów czy samonaprawianie się mikropęknięć przy kontakcie z wodą.

Inni klienci kupili również
Powiadomienie o dostępności: Semmelrock Fuga Ekologiczna StonesECO 25kg

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BET ceny oraz pełna oferta produktówCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUK ceny oraz pełna oferta produktówGalabeton ceny oraz pełna oferta produktówJadar Sp. z o.o. ceny oraz pełna oferta produktówKOST-BET ceny oraz pełna oferta produktówLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUK ceny oraz pełna oferta produktówSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRES ceny oraz pełna oferta produktówTUBĄDZIN ceny oraz pełna oferta produktówVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA ceny oraz pełna oferta produktów