Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

POLBRUK

Od 30 lat nieprzerwanie kreujemy przestrzeń wokół domów tysięcy Polaków. Pomagamy w stworzeniu własnego wymarzonego miejsca na ziemi, które pozwala czerpać radość z przebywania w pełnej dobrej energii przestrzeni.

Jesteśmy największym na polskim rynku producentem materiałów betonowych do aranżacji stylowych nawierzchni i małej architektury. Stanowimy część międzynarodowego koncernu CRH – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie, zatrudniającego łącznie blisko 90 tys. osób w ponad 30 krajach. Nieustannie rozwijamy się i wprowadzamy na rynek designerskie produkty wysokiej jakości, które pozwalają tworzyć bezpieczną, wygodną i komfortową przestrzeń do życia.

Zatrudniamy ponad 700 pracowników w 19 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie ludzie są największą wartością naszej firmy. Wspólne działanie jest niezwykle ważne, ponieważ to ono uczyniło z naszej spółki najbardziej rozpoznawalną markę na rynku. Ponad połowa naszego zespołu pracuje w firmie ponad 10 lat, co jest dla nas największą satysfakcją, a równocześnie rekomendacją.

Nieprzerwanie doskonalimy procesy produkcyjne, nieustannie rozwijamy ofertę i wprowadzamy na rynek nowe produkty o niebanalnym i wyjątkowym designie. Wszystkie te działania prowadzimy z niezwykłą dbałością o bezpieczeństwo pracy.  To zadanie jest traktowane w Polbruk S.A. priorytetowo.

Szeroka sieć dystrybucji oraz najlepsi eksperci czynią z Polbruk S.A. pewnego partnera handlowego. Jesteśmy liderem na rynku, ale nieustannie stawiamy przed sobą nowe cele i wyzwania. Elastycznie dopasowujemy ofertę do wymagań klientów i dynamicznie reagujemy na ich potrzeby. Kreujemy i wyznaczamy  trendy w projektowaniu przyjaznej i komfortowej przestrzeni.

BRUK-BETCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUKGalabetonJadar Sp. z o.o.KOST-BETLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUKSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRESTUBĄDZINVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA