Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Polbruk KRAWĘŻNIK 20x30x100 szary

szt36,2951,54
Ilość na palecie: od 4 szt do 15 szt
Waga palety: od 552 kg do 2018 kg
Krawężniki drogowe lekkie i ciężkie produkowane są w technologii jednowarstwowej z dodatkiem łamanych kruszyw: granitu i bazaltu.
Krawężnik drogowy - typowy element drogowy stosowany do wykończenia i zabezpieczenia powierzchni ułożonej z kostki brukowej. Krawężniki stanowią zwieńczenie nawierzchni wykonanej z kostki i pomagają wytyczyć linie ściekowe. Dzięki temu, że jest produkowany w kilku rozmiarach można go dopasować do wysokości i rodzaju różnych nawierzchni.
Krawężniki wyposażone są w wypusty na ściankach bocznych, umożliwiające zachowanie odpowiedniej odległości w czasie układania. Spoiny między krawężnikami należy uzupełnić elastycznymi masami syntetycznymi lub pozostawić bez wypełnienia. Nie należy spoinować krawężników betonem. Następuje wtedy przenoszenie obciążeń pomiędzy krawężnikami co prowadzi do powstania spękań na powierzchni krawężnika. Spoiny betonowe powodują również niemożliwe do usunięcia zabrudzenia na powierzchni krawężnika. Pozostałe warunki techniczne ustawiania krawężników należy realizować w oparciu o normę: "BN-64/8845-02 Krawężniki uliczne. Warunki techniczne ustawienia i odbioru.Krawężniki występują w następujących rozmiarach:
Dane techniczne:Produkt dystrybuowany w całej Polsce. W sprawie dostępności prosimy o kontakt z biurem.


Kolorystyka:

Szary


* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.

 
Powiadomienie o dostępności: Polbruk KRAWĘŻNIK 20x30x100 szary

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BETCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUKGalabetonJadar Sp. z o.o.KOST-BETLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUKSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRESTUBĄDZINVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA