Opis produktu
Kost-Bet Daszek Gładki Long to element systemowy betonowy do wykończenia murków, słupków oraz ogrodzeń. Charakteryzuje się minimalistyczną, gładką powierzchnią oraz prostą formą, która ułatwia dopasowanie stylistyczne w każdej aranżacji.
Design
Daszek Gładki Long przeznaczony jest do pokrywania górnej części murków i słupków ogrodzeniowych wykonanych z bloczków lub cegieł betonowych Kost-Bet. Jego klasyczna forma doskonale komponuje się z innymi elementami systemowymi ogrodzeniowymi, nadając całości eleganckiego i uporządkowanego wyglądu.
Produkt wykonany jest z betonu wibroprasowanego, co gwarantuje stabilność konstrukcyjną oraz wysoką odporność na czynniki atmosferyczne. Gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie w czystości.
Produkt dystrybuowany w całej Polsce. W sprawie dostępności prosimy o kontakt z biurem.
Wymiary i dane techniczne
| Wymiary | 100 x 20 cm |
| Format | Daszek gładki Long |
| Grubość | 10 cm |
| Materiał | Beton wibroprasowany |
| Powierzchnia | Gładka |
| Technologia impregnacji | Brak dodatkowej impregnacji fabrycznej |
| Faza | Nie dotyczy |
| Dopuszczalne obciążenie | Nie dotyczy (element wykończeniowy) |
| Mrozoodporność | Tak |
| Odporność na warunki atmosferyczne | Wysoka |
| Zastosowanie | Wykończenie murków i słupków ogrodzeniowych |
Kolorystyka
- standard Biały
- standard Grafit
- standard Szary
- mix A6 Marago
- mix A12 Frappe
Kolorystyka:

