Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Joniec ROMA Nova pustak ogrodzeniowy

Wybierz kolor
wybierz
  • szerlit
  • uran
Wybierz rodzaj elementów
wybierz
  • RN19
szt48,2151,84
Ilość na palecie: 42 szt
Waga palety: 966 kg
Ogrodzenie modułowe ROMA Nova

Ogrodzenie ROMA Nova to innowacyjny system składany z solidnych betonowych bloczków, który zachwyca swoim designem oraz wyjątkową jakością.Odróżniając się od tradycyjnych ogrodzeń, ROMA Nova prezentuje świeży, nowoczesny wygląd, który przyciąga uwagę i nadaje Twojej posiadłości wyjątkowy charakter.

Bloczki betonowe ROMA Nova zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie współgrały z potrzebami dzisiejszych inwestorów. Dostępne wymiary są dostosowane do nowoczesnego designu, co ułatwia montaż i dostosowanie ogrodzenia do indywidualnych preferencji.

Wciąż panującą w świecie designu szarość znalazła swoje odzwierciedlenie w paletach kolorystycznych ogrodzenia. Dostępne kolory idealnie komponują się z nowoczesnymi aranżacjami ogrodów, dodając elegancji i wyrafinowania.

ROMA Nova to jedno z niewielu ogrodzeń, dla którego zastosowano obróbkę w technologii SCRATCH. To unikalna metoda obróbki betonu, która nadaje powierzchni delikatnie prążkowaną fakturę, naśladującą dłutowane bloki skalne oraz wpływ sił przyrody i upływającego czasu.

Jeśli poszukujesz ogrodzenia, które nie tylko zabezpieczy Twoją posiadłość, ale również nada jej wyjątkowy styl, to ogrodzenie ROMA Nova jest idealnym rozwiązaniem. Wyjątkowy design, nowoczesne kolory oraz technologia SCRATCH sprawiają, że jest to wybór, który z pewnością przyciągnie uwagę.

Ogrodzenie występuje w następujących rozmiarach:

Kolorystyka:


szerlit


uran


* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe. 

 
Powiadomienie o dostępności: Joniec ROMA Nova pustak ogrodzeniowy

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BET ceny oraz pełna oferta produktówCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUK ceny oraz pełna oferta produktówGalabeton ceny oraz pełna oferta produktówJadar Sp. z o.o. ceny oraz pełna oferta produktówKOST-BET ceny oraz pełna oferta produktówLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUK ceny oraz pełna oferta produktówSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRES ceny oraz pełna oferta produktówTUBĄDZIN ceny oraz pełna oferta produktówVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA ceny oraz pełna oferta produktów