Kostka brukowa Galabeton Linaro 8 cm to nowoczesna betonowa nawierzchnia o minimalistycznym designie, przeznaczona do podjazdów, chodników oraz stref przydomowych.
Opis produktu
Kostka brukowa Linaro wyróżnia się smukłą formą oraz eleganckim melanżowym wybarwieniem, które pozwala tworzyć spójne i estetyczne aranżacje nawierzchni.
Grubość 8 cm zapewnia wysoką odporność na obciążenia oraz trwałość w codziennym użytkowaniu, także w strefach ruchu samochodowego.
Główne cechy
- Grubość 8 cm do ruchu pieszo kołowego.
- System kombiforma z różnymi długościami elementów.
- Nowoczesny, minimalistyczny design.
- Wysoka odporność na warunki atmosferyczne.
- Uniwersalne zastosowanie przydomowe.
Dane techniczne
| Materiał | Beton wibroprasowany |
| Układ | Kombiforma |
| Powierzchnia | Gładka / melanżowa |
| Grubość | 8 cm |
| Wymiary elementów | 22x18 cm, 32x18 cm, 48x18 cm, 58x18 cm |
| Ilość na palecie | 6,91 m2 |
| Waga palety | ok. 1260 kg |
| Klasa ścieralności | Wysoka |
| Antypoślizgowość | Tak |
| Impregnacja | Brak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Odporność na warunki atmosferyczne | Wysoka |
| Zastosowanie | Podjazdy, chodniki, ścieżki, strefy przydomowe |
Kolorystyka
- Grafit
Kolorystyka:

Grafit
* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.

Grafit
* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.




















