Twoje konto

Twoje zamówienie:

jest obecnie pusty...
BRUK-BET

Firma BRUK-BET® wytwarza wyroby betonowe od 1984 roku i jako pierwszy zakład w Polsce południowo-wschodniej rozpoczęła produkcję wibroprasowanych kostek brukowych. Firma BRUK-BET® ustawicznie przyczynia się do rozwoju branży. Jako pierwsza wprowadziła na polski rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto®, postarzane kostki Antic®, wyroby Realit oraz Uni Split®. W ciągły sposób proponuje nowe rozwiązania. Obecnie jest czołowym producentem i niekwestionowanym liderem w zakresie skali, różnorodności i nowatorstwa oferty. Produkowane wyroby PRESTIGE cieszą się ogromnym uznaniem wśród inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. 
BRUK-BET® jest firmą rodzinną, z wyłącznie polskim kapitałem. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla najbardziej zindywidualizowanych, kompleksowych i prestiżowych rozwiązań dla domu i ogrodu. Wyroby charakteryzują się najwyższą jakością pod każdym względem. To przede wszystkim oferta dla wymagającego Klienta. 


Wyroby BRUK-BET®-u stanowią wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Znacznie przekraczają standardy zachodnie.
Pragniemy sprostać oczekiwaniu, aby za pomocą oferty BRUK-BET®-u spełniły się marzenia o posiadaniu pięknego otoczenia domu oraz o przyjaznym i bajkowym ogrodzie, w którym nasze „kamienie" współgrają z roślinnością tworząc oazę pokoju, odprężenia, życia rodzinnego oraz skuteczne lekarstwo na stres i codzienne zabieganie.

Bruk-Bet NOVATOR PIANO gr.8 MICROTEC Bruk-Bet NOVATOR PIANO gr.8 MICROTEC

Płyty Novator są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność modernistycznego stylu

Cena: 129,15 zł 100,74 zł Szczegóły Do zamówienia
Bruk-Bet VISIO gr. 6 cm COLOR-MIX Bruk-Bet VISIO gr. 6 cm COLOR-MIX

Jest wytrzymała na uszkodzenia i odporna na zabrudzenia wynikające z codziennej eksploatac

Cena: 76,26 zł 46,99 zł Szczegóły Do zamówienia
Bruk-Bet CREATIV gr 6 cm COLOR-MIX Bruk-Bet CREATIV gr 6 cm COLOR-MIX

To niezwykle urokliwe kosteczki małych rozmiarów o wybitnie naturalnym charakterze.

Cena: 70,85 zł 53,85 zł Szczegóły Do zamówienia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna  
Ładowanie...

Polityka prywatnościPolityka Cookies

Zamknij