Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Bruk-Bet DESKA OGRODOWA gr.3,5cm i 4 cm

Wybierz kolor
wybierz
  • stalowy
  • brąz jasny
  • biały
Wybierz rozmiar
wybierz
  • 120x30 cm
  • 90x30 cm
  • 60x30 cm
  • 120 x 22,5 cm
  • 90x22,5 cm
  • 67,5x22,5 cm
szt29,5239,36
Ilość na palecie: 36 szt lub 54 szt lub 72 szt
Waga palety: 864 kg lub 878 kg lub 882 kg lub 972 kg lub 1152 kg lub 1170 kg

Cena loco zakład Nieciecza : w przypadku zakupu/odbioru z innego zakładu prośba o kontakt z biurem
Produkt występuje wyłącznie w zakładzie w Niecieczy.

DESKA OGRODOWA

Ten produkt to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie szlachetną urodę i elegancję naturalnego drewna. Będąc jego doskonałą betonową imitacją, Deski Ogrodowe nie tylko nadadzą ogrodowym aranżacjom stylowy charakter, ale uwolnią nas także od kłopotu związanego z pielęgnacją i utrzymaniem nawierzchni w czystości. Niezwykle starannie dobrana kolorystyka, w trzech odmianach, oraz dokładne odwzorowanie faktury drewna, w połączeniu z wysoce surowym wykończeniem sprawia, że Deski Ogrodowe trudno odróżnić od naturalnego pierwowzoru. Dzięki wyjątkowej trwałości i wytrzymałości materiału, możemy mieć pewność, że ogrodowe tarasy, alejki i placyki z jej udziałem nie utracą swoich właściwości i funkcjonalności w trakcie użytkowania.
Należy pamiętać że drewno szybko się starzeje i łatwo ulega destrukcyjnym czynnikom zewnętrznym, takim jak wilgoć czy skrajne temperatury - konieczne są jego częste zabiegi pielęgnacyjne. Aby uniknąć takich wyzwań, zdecydowanie lepiej jest skorzystać z jej betonowej wersji Bruk-Bet, która cechuje się znacznie wyższym poziomem wytrzymałości. Wykonana jest z solidnego materiału, dzięki czemu przetrwa lata. W przeciwieństwie do naturalnego drewna deska betonowa chłonie mniej wilgoci i zabrudzeń, więc zdecydowanie łatwiej utrzymać ją w czystości. W perfekcyjnym stopniu łączy walory użytkowe z estetyką najwyższej klasy.
Oferowana jest w dwóch grubościach: 3,5 dla formatu 67,5x22,5 i 4 cm dla pozostałych formatów. Wyrobem komplementarnym płyt są bloki schodowe Belka Ogrodowa.

OCHRONA POWIERZCHNI:GRUPA PRODUKTOWA:Rodzaje powierzchni i kolorystyka:

Biały


Brąz jasny


Stalowy* Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Prezentowane kolory produktów proszę traktować jako poglądowe.
Powiadomienie o dostępności: Bruk-Bet DESKA OGRODOWA gr.3,5cm i 4 cm

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BETCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUKGalabetonJadar Sp. z o.o.KOST-BETLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUKSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRESTUBĄDZINVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA