Twoje konto

Twoje zamówienie:

jest obecnie pusty...

 

Do działu pomoc trafaiają pytania, które najczęściej są zadawane przez naszych klientów.

 

  1. Jak odbywa się transport ?
  2. Czy mogę sam odebrać zakupiony towar ?
  3. Jak szukać towarów w sklepie ?
  4. Czy ceny na stronie podlegają negocjacji ?
  5. Gdzie zwrócić palety ?
  6. W jakich godzinach można się z Państwem skontaktować ?
  7. Zakupiony towar będzie dostarczony na kilka dostaw. Czy muszę płacić odrazu za całość?
  8. Jaką ilość kostki brukowej można od Państwa kupić najmniej?
  9. Czy mogę kupić dokładnie tyle m2 ile potrzebuje?

 

Jak odbywa się transport ?

Kostkę dostarczamy własnymi samochodami samowyładowczymi lub samochodami producentów. Każda z fabryk posiada własny tabor samochodów liczący od kilku do kilkunastu samochodów o ładowności do 16 palet. Daje to łącznie ponad 300 samochodów ciężarowych rozmieszczonych po całym kraju. Dostawa bezpośrednio z fabryki pozwala zminimalizować koszty transportu.


Czy mogę sam odebrać zakupiony towar ?

Tak. Przy składaniu zamówienia konieczne jest podanie danych osoby odbierającej towar oraz numeru rejestracyjnego pojazdu, którym będzie odbierać zamówienie.


Jak szukać towarów w sklepie ?

W naszym sklepie jest kilka możlwości dotarcia do szukanego towaru. Dla osób zdecydowanych na konkretną kostkę sugerujemy wpisanie jej nazwy bezpośrednio w wyszukiwarkę znajdującą się na górze strony.

Dla osób, które mają wybranego producenta ale nie mogą zdecydować się na rodzaj kostki proponujemy skorzystanie z wyszukiwarki (poprzez wpisanie nazwy producenta np: Libet) lub poprzez kliknięcie na logu producenta znajdującego się po lewej stronie strony. Zostanie wtedy wyświetlona prezentacja producenta oraz wyświetlony cały asortyment.

Klienci, którzy dopiero zaczynają szukać kostki brukowej dla siebie mają szereg możliwości wyboru materiału.

Pierwszym sposobem jest skorzystanie z kategorii produktów znajdującej się po lewej stronie strony. Kostki zostały podzielone wg górnej faktury kostki (ciniowane, gładkie, z posypką) oraz zastosowaniem. Każdą grupę można posegregować wg wybranych cech (np. ceny)

Drugim sposobem jest wybór na podstawie działów inspiracji i projektów. Przy każdym zdjęciu znajduje się lista materiałów użytych przy realizacji danego zlecenia.


Czy ceny na stronie podlegają negocjacji ?

Wszystkie ceny w naszym sklepie są konkurenyjne a rabaty sięgają do 50% cen cennikowych. Jednak dla niektórych produktów oraz niektórych województw mamy przewidziane dodatkowe rabaty. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.


Gdzie zwrócić palety ?

Palety na których znajduj się towar są kaucjonowane. Zwrotu palet należy dokonać do najbliższej fabryki producenta, z której odbierany był towar. Najczęściej jest to fabryka z której otrzymali Państwo dostawę.


W jakich godzinach można się z Państwem skontaktować ?

Nasze biuro pracuje w godzinach 8.00 - 17.00 (pn - pt) oraz 8.00 - 13.00 (sb). Poza tymi godzinami możliwe jest tylko pozostawienie wiadomości głosowej. Jednak w pilnych sprawach (przełożenie terminu dostawy, zmiana zamówienia itp) prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 606 156 415.


Zakupiony towar będzie dostarczony na kilka dostaw. Czy muszę płacić odrazu za całość?

Nie. Płatności mogą Państwo dokonać tylko za jeden transport. Dotyczy to również odbiorów własnych z fabryk.


Jaką minimalną ilość kostki brukowej można od Państwa kupić ?

Nie mamy minimalnego i maksymalnego ograniczenia składanych zamówień. Jeżeli klient potrzebuje 10 m2 kostki, może zakupić od nas. Jedynie w przypadku transportu małego zamówienia lepiej jest odebrać je samemu.


Czy mogę kupić dokładnie tyle m2 ile potrzebuje ?

Sprzedaż kostki brukowej prowadzimy głównie na pełne palety. Wyjątek stanowi kilka fabryk w kraju. Informacje o możliwości zakupu niepełnych palet uzyskają Państwo podczas kontaktu z nami lub składania zamówienia. Proszę jednak pamiętać, że podczas układania nawet najprostrzych nawierzchni warto mieć zakupioną kostkę z zapasem. Zawsze przyjmuje się kilka m2 więcej na docinki kostek oraz straty materiałowe powstałe podczas układania. Poza tym w przypadku kostek kolorowych mają Państwo pewność jednorodności zakupionego materiału.

 

 

 

Ładowanie...

Polityka prywatnościPolityka Cookies

Zamknij