Twoje konto

Twoje zamówienie:

jest obecnie pusty...

Libet płyty TRAWERTYN kolor

Cena katalogowa: 193,11 zł

Ilość na palecie: 6,68 m2 (42 szt) 5,04 m2(21 szt) 7,56 m2 (21 szt)

Waga palety: 490 kg 750 kg 800 kg

cena:135,18 Dodaj do zamówienia

Trawertyn na taras

Trawertyn to sprawdzony sposób na stworzenie designerskich powierzchni. Jest chętnie wykorzystywany zarówno na zewnątrz, jak i przy tworzenia wystroju pomieszczeń. Naturalne piękno tegokamienia jest już dostępne, dzięki wykorzystaniu technologii wet-cast, w wyjątkowo poręcznej i praktycznej formie. Za pomocą płyty Trawertyn można stworzyć piękny taras, nastrojową alejkę, a nawet elewację.

Klimatyczne płyty tarasowe Trawertyn

Dzięki smukłej linii oraz kontrastowej kolorystyce płyta tarasowa Trawertyn znakomicie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i w klasycznych aranżacjach. Natomiast jej funkcjonalny format zapewnia komfort montażu i użytkowania. Dla utrzymania spójności stylistyki, warto w aranżacji przestrzeni wykorzystać pozostałe elementy tej linii: stopnie schodowe Trawertynpraktyczną palisadę lub nadające niesamowitego uroku płyty betonowe w kształcie koła.

Produkty wet-cast bezwzględnie wymagają impregnacji. Powinna ona zostać przeprowadzana impregnatem Libet Impressio jeszcze przed zabudowaniem elementów. Więcej w Instrukcjach postępowania z wyrobem.

Płyty Trawertyn występują w następujących kształtach:

 

 

 

Podana cena towaru dotyczy zakupu z zakładów: Warszawa, Pruszków, Łódź.

Przy zakupie towarów z pozostałych zakładów obowiązują następujące ceny:

- Trawertyn 8 cm kolor bianco, grigio - 146,76 zł/m2

 

 

Kolorystyka :

 

Ładowanie...

Polityka prywatnościPolityka Cookies

Zamknij