Największa ekspozycja w Polsce
Lider sprzedaży kostki brukowejSprzedaż na terenie całej Polski

Libet Jurupa płyty gresowe NOWOŚĆ

Wybierz kolor
wybierz
  • camp
  • master
  • cool
Wybierz rozmiar
wybierz
  • 30x120x2 cm
  • 60x60x2 cm
  • 30x240x2 cm
232,99284,13
Ilość w opakowaniu: 2 szt 30 szt/pal
Waga opakowania: 33,4 kg

 

Gres porcelanowy Jurupa

Wyjątkowy efekt drewna na płytach tarasowych

Płyty ceramiczne Jurupa zapraszają do świata eleganckich tarasów z wyjątkowym motywem drewna w roli głównej. Kolekcja została zaprojektowana tak, by przenosić na nawierzchnie wokół domu wszystkie urokliwe detale składające się na ponadczasowe piękno klasycznych desek. Praktyczne elementy proponowane w trzech różnych formatach zachwycają precyzyjnym odwzorowaniem prawdziwych słojów swojego naturalnego pierwowzoru. Estetycznym ukoronowaniem tego efektownego designu jest elegancka kolorystyka, dostępna w trzech wersjach: cool, master i camp.

Płyty gresowe na tarasy, ścieżki i nie tylko

Płyty Jurupa to nie tylko unikatowe piękno drewnianych powierzchni. Dzięki specjalnej technologii produkcji i zastosowaniu surowców najwyższej jakości, gresy porcelanowe z rodziny Libet Ceramic są wyjątkowo odporne na działanie rozmaitych czynników takich jak, obciążenia, rysowanie, plamy, wilgoć, różnice temperatur itp. Ponadto produkty te są bardzo łatwe w pielęgnacji i mają wysoki współczynnik antypoślizgowości. Dlatego z powodzeniem stosujemy je zarówno na tarasach, jak również na schodach, ścieżkach, elewacjach czy przy basenach.

*Formaty 60×60 oraz 30×240 dostępne na specjalne zamówienie

Rodzaj nawierzchni oraz kolorystyka:

 

 

Powiadomienie o dostępności: Libet Jurupa płyty gresowe NOWOŚĆ

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BRUK-BETCT SERVICE Sp. z o.o.DROGBRUKGalabetonJadar Sp. z o.o.KOST-BETLIBET Producent Kostki Brukowej OfertaPOLBRUKSEMMELROCK Producent kostki brukowej OfertaSTARGRESTUBĄDZINVESTONE Producent Kostki Brukowej OfertaZOYA